Kredi ve Banka Haberleri
Vakıfbank’tan 15 TL Bankomat Para Hediye
0

Dönem dönem kullanıcılarına önemli promosyonlar dağıtan Vakıfbank Şubat ay’ı boyunca Vakıfbank Bankomat ile alışveriş yapanlara 15 TL Bankomat Para hediye edecek.

Kart alışverişlerinin olmazsa olmaz şartlarından birisi tek sefer ve farklı günlerde yapacağınız 50 TL ve üzeri dört alışverişiniz sonrası verilecek olan hediye para müşteri bazında düzenlenmiş ve her müşteri bu haktan sadece bir kez faydalanabiliyor. Alışverişleriniz de gıda, giyim, aksesuar ve kozmetik ürünleri olmalı.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Banka kampanyalarına artık SMS ile katılım vazgeçilemez bir ortam. Bunun için SUBAT yazarak TC Kimlik numaranız ile birlikte 6635 numaraya SMS göndermeniz ile katılımınız sağlanıyor. Diğer bir yol ise Vakıfbank Mobil Şubeden giriş yaparak “Cepte Kazan” uygulaması üzerinden başvuru yapmanız. Bankomat para sistemine dahil değil iseniz bunun için dahil olmanız gerekiyor. Buna katılım ise kartınızın son altı numarasını 5724 e göndermeniz ya da 0850 222 0724 numaralı telefon bankacılığı aramanız ile oluyor.

Kazanılan Para Ne Zaman Hesabınızda Olacak?

Kampanya katılım sonrası yapacağınız alışverişler ile gerekli şartları taşımanız halinde kazanacağınız 15 TL bankomat para 12 Mart tarihine kadar hesabınıza yatırılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ