Kredi ve Banka Haberleri
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne İşçi Alımı
0

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Mahmudiye- Eskişehir,  Çukurova-Adana, Gözlü-Konya, Polatlı-Adana Tarım İşletmeleri Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere geçici mevsimlik işçi alımı yapacaktır.

Alımı Yapılacak Mevsimlik İşçi alımı İş Makinesi Operatörü, Tamir Ustası, Eletrikçi, Sıhhı Tesisatçı, Kaynakçı, At Bakıcısı, Beden İşçisi unvanlarında olacak ve toplamda 140 işçi alınacak. Alınacak unvanlara göre ayrı özelliklerinde talep edildiği personel alımında genel şartlar arasında askerlik görevini yapmış olmak, ehliyet sahibi olmak ve sınıfında belge ile ortaöğretim mezunu olma bulunuyor.

Alınacak İşçi Başvuruları Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacak. Başvuru şartları arasında 2016 yılı KPSS sonuçlarına göre alım yapılacağı ilanın yapılmasının ardından 10 gün içerisinde iskur.gov.tr adresinden de online başvuru yapılabileceği belirtildi.

En fazla 179 gün prim süresiyle çalıştırılacak mevsimlik işçilerin alımında sözlü mülakat ve uygulama sınavı TİGEM Genel Müdürlükçe yapılacak.

İşçi Alımı hakkındaki ayrıntılı metne http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?91df46ff-e010-46cf-a57a-1b29ee4341f8 adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ