Kredi ve Banka Haberleri
Süper Loto Yine Devretti.
0

Paraya ihtiyacı olan veya olmayan bir çok insanın hayallerini süsleyen bir anda zengin olma hevesinde bulunan kişilerin çareyi buldukları bir şans oyunu da Süper Loto.

Süper Loto’da son çekiliş dün akşam gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası ciddi anlamda bir rakam olan 20.5 milyon liralık ikramiye 9.defa devretmiş oldu. Bir sonraki çekiliş ise 13 Nisan’da yapılacak. Bu tarihte yapılacak çekiliş için ise ikramiyenin 25 milyon lirayı bulması bekleniyor.

Çekiliş sonrası çıkan rakamları işaretleyen kişi bulunmadığı için 20,5 milyon lira haftada devretti. Bu anlamda loto oynayıcılarının iştahını da artırmış durumda.

Yapılan çekiliş sonrası altı bilen olması gerekiyor. Ancak haftalardır altı bilen olmadığı için Süper Loto devrediyor. Devir hafta sayıları arttıkça ikramiye sayısı da artıyor.

Milli Piyango İdaresinin kuralına göre; bir hafta süresince gerekli olan altı sayıyı bilen çıkmaması halinde, belirtilen haftadaki ikramiye ertesi hafta altı bilen kişi veya kişilere dağıtılmak üzeri bir sonraki haftaya devrediliyor. Ve Süper Loto’da devir sınırlaması bulunmuyor.

Artan devir ile birlikte ikramiye miktarının da yükselmesi Süper Loto sevenlerin iştahını artırmış durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ