Kredi ve Banka Haberleri
QNB Finansbank Hesap Kesim Tarihi Saati Personel Alımı
0

Türkiye’de çok sayıda özel ve kamu bankası gibi Finansbank’da belirli bir süredir bankacılık sektöründe hizmet etmektedir. Yakın bir zamanda Qnb şirketine hisseleri satılarak ismi Qnb Finansbank olarak değişmiştir. Qnb Finansbank’da diğer finans kuruluşları gibi sürekli gelişmek kapasitesini geliştirme çabası içerisindedir. Her yıl olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de Qnb Finansbank Personel Alımı yapacaktır. Personel alım ilanlarını takip için iş ilanı veren sitelerden değil bankanın resmi internet sitesi üzerinden takip edilmesi adaylar için isabetli olacaktır. Qnb Finansbank resmi sitesinde ne zaman ve hangi pozisyonlarda personel alacağını, aranılan şartların neler olduğunu duyurmaktadır.

Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılıyor

Qnb Finansbank internet sitesinde yayınlanan ilanlarda, telefon bankacılığı alanına, müşteri danışmanlığı alanı, satış görevlisi, müşteri kazanım ve müşteri tutma görevlisi, bireysel satış görevlisi, güvenlik görevlisi vb. değişik pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Belirtilen şartlarda personel alımı yapıldıktan sonra, alınan personeller ülkenin değişik illerinde ihtiyaca göre görevlendirilirler.

Başvurular

Başvurulardan önce adayların Qnb Finansbank kaynaklarından aranan şartların neler olduğunu iyi araştırmaları gerekmektedir. Adaylar nasıl müracaat edebilir? Adaylar bankanın insan kaynakları internet adresi linkinde bulunan başvuru formlarını doldurarak müracaatta bulunabilirler. Aranan şartlar olarak, personel alınacak zamana göre değişiklik gösterebilir. Adaylardan lise mezunlarını kredi merkezi izleme personeli olarak, müşteri danışmanlığı için ise yüksek okul mezunlarını alacağını duyurmuştur. Personelin ihtiyaç olduğu yere göre ikamet etme zorunluluğu, belirli bir yaş sınırını aşmamış olma gibi şartlar aranır. Yaş şartı sınırı görevlendirilecek pozisyonlara göre değişiklik gösterebilir.

Erkek adaylar için en önemli şartlardan biri askerlik şartıdır. Genellikle askerlik görevini tamamlamış adaylar seçilirler. Ayrıca adaylar başvuru formlarında belirtilen özel şartları kendileri açılarından incelemelidirler. Başvuru ilanlarında belirtilen başvuru tarih başlangıç ve bitiş tarihlerine dikkat etmelidirler. Personel seçimleri Genel Müdürlük bünyesinde yapılabildiği gibi ülkemizin değişik illerinde bulunan bölge müdürlükleri bünyelerinde gerçekleştirilmektedir. Qnb Finansbank bazen bünyesine yeni elemanlar katmayı planlarken bazen de bu sektörde belirli bir tecrübe edinmiş kişileri de bünyesine katmak için deneyimli personel alımları yapmaktadır. Bu adayların genellikle lisans mezunu olmaları istenir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi ve Saati

Kişilere QNB Finansbank kredi kartı tahsisi yapıyor. Alabileceğiniz kart finans ile enpara kart olabilir. Bu kartların hesap kesimi, ödeme aralığı ve son ödeme tarihi bulunmaktadır. Fakat bazı kişiler kredi kartı hesap kesim tarih saati kaç diye sorgulama yapıyor. Burada sahip olduğunuz kartın kesilme saati belirsizlik yaşar. Nitekim bankanın işleyişine göre saati değişiklik gösterse de gün sonuna kadar kesilmiş olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ